Altijd dicht bij de klant en de werven

Met meer dan 20 filialen in België, kunnen wij snel, flexibel en zelfs meerdere malen per week leveren!

Een Defrancq filiaal vinden dicht in de buurt van jouw locatie? Dat kan hieronder!



Liever contact met een vertegenwoordiger of een DF-medewerker?

Online bestellen?

ROESELARE (hoofdzetel)

Hoge Barrièrestraat 8
8800 Roeselare
Filiaalverantwoordelijke
Demmy Verschaeve
Nu gesloten
Ma - Do 7:00 - 17:30
Vrij 7:00 - 16:30
Zat 8:00 - 12:00

LEUZE-EN-HAINAUT

Rue du Développement durable 7
7900 Leuze-en-Hainaut
Filiaalverantwoordelijke
Thomas Simunek
Nu gesloten

SINT-PIETERS-LEEUW

Bergensesteenweg 789
1600 Sint-Pieters-Leeuw
Filiaalverantwoordelijke
Wouter Schelfthout
Nu gesloten
Ma - Do 7:00 - 12:00 en 12:30 - 17:30
Vrij 7:00 - 12:00 en 12:30 - 16:30
Zat 8:00 - 12:00

Onze vertegenwoordigers

Defrancq Roeselare, Vichte, Ieper

Francis Clarysse

Defrancq Brussel/Bruxelles, Sint-Pieters-Leeuw

Patrick Honshoven

Defrancq Marcinelle, Rhisnes

Benoît Marcelle

Defrancq Tongeren, Diest, Arendonk - Oevel

Bjorn Byl

Defrancq Evergem, Lokeren

Steven Kerré

Defrancq Moeskroen/Mouscron, Leuze, Ninove, Sint-Pieters-Leeuw

Dimitrie Van Dam

Defrancq Roeselare, Brugge, Veurne

Sederick Ghekiere

Defrancq Oupeye, Neufchateau

Florian Becco

Defrancq Le Roeulx, Court-Saint-Etienne

Kevin Dahman

Defrancq Hoboken, Schoten, Zemst

Davy Caes

Bepaalde dienst of medewerker nodig?

Planning en coördinatie technische dienst

Lindsy Gheysen
assistance@defrancq.be
051 26 54 87

Technische binnendienst


Niek Persyn
Niek.Persyn@defrancq.be
051 79 05 13

Technisch advies
hellend dak en gevel

Jarne Derie
Jarne.Derie@defrancq.be
0470 21 85 87

Technisch advies
plat dak

Mike Braeckman
Mike.Braeckman@defrancq.be
0477 56 21 57

Technisch advies
Franstalige Gemeenschap

Diego Pawlinksi
diego.pawlinksi@defrancq.be
0471 66 67 42

Preventie & veiligheid

Marlon Vanbesien
Marlon.Vanbesien@defrancq.be
0496 39 97 11

Regiomanager West- en Oost-Vlaanderen

Katja Cool
Katja.Cool@defrancq.be
0496 56 16 04

Regiomanager centrum Vlaanderen

Veerle Kaesemans
Veerle.Kaesemans@defrancq.be
0474 89 83 49

Regiomanager Antwerpen en Limburg

Stijn Van Aelst
Stijn.Vanaelst@defrancq.be
0465 09 00 82

Regiomanager Wallonië

Laurens Levacq
Laurens.Levacq@defrancq.be
0471 33 40 25

Field Sales Manager

Carl Verhulst
Carl.Verhulst@defrancq.be
0474 75 45 00

Commercieel directeur

Filip Derie
Filip.Derie@defrancq.be
0496 56 16 00

Hoofd aankoop

Korneel Declercq
Korneel.Declercq@defrancq.be
051 26 54 92

Financieel en administratief directeur

Christophe Vervacke
Christophe.Vervacke@defrancq.be
051 26 54 82

Klantenadministratie

Isabella Jacobs
Isabella.Jacobs@defrancq.be
081 39 10 03

Personeelsdirecteur

Michiel Vanbesien
Michiel.Vanbesien@defrancq.be
051 79 05 15

Marketing - Opleidingen

Olivier Limol
Olivier.Limol@defrancq.be
051 79 05 12

Marketing - Events

Silke Van de Kerckhove
Silke.VandeKerckhove@defrancq.be
051 79 05 16

Marketing - Communicatie/website 

Yosef Servayge
yosef.servayge@defrancq.be
051 79 05 10

ICT Manager

Frederik Vandromme
Frederik.Vandromme@defrancq.be
051 26 54 90

Operationeel/Facility directeur

Jérome Bridelance
Jerome.Bridelance@defrancq.be
0474 45 73 15

Algemeen directeur

Jan Bridelance